Concurs

Dragi elevi,
Primaria Sectorului 3 a initiat un proiect intitulat Scoli ca in Germania ”, prin care isi propune sa promoveze cat mai mult in mediul on-line scolile din sectorul nostru.
Cu aceasta ocazie, Consiliul elevilor V-VIII va invita sa participati la un concursul intitulat Fata nevazuta a Scolii 149, in cadrul caruia trebuie sa prezentati  cat mai inspirat si convingator  elementele care fac ca scoala noastra sa fie una speciala. Mesajele voastre trebuie sa cuprinda 50-150 de cuvinte si sa fie trimise pana pe data de 22 de ianuarie 2016 la adresa catalinairinadobre@yahoo.ro. Atunci vor fi postate pe pagina de Facebook a scolii, iar in perioada 22 ianuarie-1 februarie mesajele vor fi votate cu like-uri, urmand ca in data de 2 februarie sa aiba loc premierea.
Va multumim si va uram succes!